• Home
  • Evenementen
  • Terugblik kampioenschapsclubmatch 2016

Kampioenschaps Clubmatch 2016

Het zit er weer op, onze KCM .... En wat was het een fantastische dag! Aan iedereen die al de lovende woorden op FB zet heel veel dank, dit is echt zo fijn om te lezen. Dat na al die inspanning en die hele lange dag bllijkt dat zo veel mensen het waarderen, daar worden we blij van. Iedereen bedankt, voor het meedoen, de sportiviteit, de vele hulp en ook gewoon, omdat jullie er waren. Onze buitenlandse keurmeesters zitten weer in het vliegtuig, en ook zij hebben genoten van hun debuut in NL, waren enthousiast over de sportieve handlers, de mooie honden, de fijne sfeer op onze dag en de hartelijke ontvangst. Van al die complimenten lopen wij nog net niet naast onze wandelschoenen:-) Al met al een superdag, waar we als organisatie weer met veel plezier op terugkijken. Clubwinnaar werd deze dag CH. Leonardo of Angel's Head, hier op de foto zien jullie hem nog even in zijn gloednieuwe gewonnen badjes. Wij zeggen: Graag tot volgend jaar!

Alle resultaten van vandaag: 

Met dank aan de keurmeesters:
Hr. H.Boelaars 
Hr. H.Stigt
Hr. JR Sauge
Hr. G Kostopoulos

Clubwinnaar 2016
Leonardo's of Angel's Head

Beste teef
Fairywood's You and Me

Beste Jongste pup
A Sense of Pleasure's Zilla

Beste Pup 
Cotton Candy van Budiliumhof

Jongste Puppyklas Reuen
1VB KING OF HEARTS OF TJIBOTA DREAMS
2VB YELLOW EDITION VH LEPKESHOF
3VB PLAY MOR U GOTTA B QUICK
4B WOODHAUS PAWS ALFONS

Puppy reuen
1VB FAIR-COURT TOUCHED TO BE SWEET
2VB CREEKWATER CLOSE TO MY HAERT
3VB GERT BACK IN BLACK V.D. DUVEKOATER
4VB PHEASANT DREAMS OF STORM'S LEGACY
VB BOLLE TÛKE V.D. JABOLKESHUT

Jeugdklas Reuen
1U WAHNAHNISH SIMPLY SENSATIONAL
2U BOLLE JARRE V.D JABOLKESHUT
3U EUPHEMIA THE MAY MORNING DEW
4U FAIRYWOOD'S SWAY WITH ME
U RIVERFLOW JUST A MATTER OF TIME
U DUTCHLAB'S CAN YOU FEEL IT
U PLAYFELLOW OF DALWHINNIE
U GERONIMO ROAD OF PRINCES
U EUPHEMIA A DAY IN MAY
ZG RIVERFLOW JUST LIKE THE FIRST TIME
ZG PENNY ROYAL'S PUMPKIN PIE
ZG BLACK KNIGHT ROAD OF PRINCES
ZG SUMMER SERENADE OF CINDY'S ROCKS

Tussenklas Reuen
1U NAUTICAL JOY LABRADOR LEWIS PORT
2U RIVERFLOW STORM OF STARS
3U ALISIA BEACK'S DUBLIN BAY DU KAT
4U GINO VAN DE PEPPELENBOSCH
U GLOBAL PLAYER ÜBER DEN WOKEN
U GROW OLD WITH ME V. RADIGUJO
ZG ONLY YOU V.H. OOSTERHUIS
ZG GORGEOUS GEORGE VD ANSJOROS
ZG WISHSTONE MAGIC MOON
ZG ASTOR
G DUNDOLL'S CHOICE ATREYU

Openklas reuen
1U ALKHAMHURST RUSSEL SQUARE
2U ARTEMIS STABLES LEANDER
3U TEUN TWINKLE FROM RHONA'S HOME
4U DIAMONDS HUNTER VAN DE ANSJOROS
U WITHARA'S BORN TO WIN
U GLENLARA CAPTAIN ROSSI BLUE
U ROCKIES V. BUDILIUM HOF
U ARTEMIS STABLES DOOLITTLE
U NORRYLABS QUICK TURNOVER
U COCONUT GROVE VAN DE GALATHESE
U JOHN ROCHA GORSKA FANTAZJA
U IGOR V. 'T BOVENVEEN
ZG FARAO MERA VALLIS
ZG FOXESLAKE MORNING BIRD
ZG OLDAMBSTER LABRADOR HEEM SKELETON
ZG JILL'S SUMMER SPLASH OF SIR GEOF
ZG JILL'S SUMMER VIBE OF SIR GEOF
ZG RIVERFLOW IMPRESS WITH STARS
ZG PEATLANDS ROYAL GOLDEN BERYL
ZG NOBLE NOAM V. ACTREON

Fokkkersklas reuen
1U FAIRYWOOD'S THE WAY WE WERE
2U STARMAKER OF CABOT STRAIT
3U ODIEPALS BLACK ARROW
4ZG TUKKER V.D BOSMOAT.

Kampioensklas Reuen
1U LEONARDO OF ANGEL'S HEAD
2U LAB'SPB YU-PITER
3U COVER MY EYES GLEN FIDDICH
4U CH. MILLMARSH'S PHOTOGENIC STAR
U ASHFORD CASTLE X-CEPTIONAL WHITE
U CREEKWATER CAPTAIN CORELLI

Veteranenklas Reuen
1U EUPHEMIA LUNA ALWAYS ON MY MIND

Jongste puppyklas Teven
1VB A SENSE OF PLEASURE'S ZILIA
2VB HYLIMAR AMELIN
3VB LONDON STAR VH LEPKESHOF
4VB MY BRAVEHEARTS YOU CAN'T HURRY LOVE
VB CARAMEL SWIRL OF COOPERS HILL
B MY GIRL V.H. OOSTERHUIS
B JODY V.D. PEPPELENBOSCH
B BO OF THE CHOCOLATE BOURG

Puppyklas Teven
1VB COTTON CANDY VAN BUDILIUM HOF
2VB PINKY PROMISE OF STORM'S LEGACY
3VB REED'S FOWLING GOLDILOCKS
4VB CELINE
VB BELLE ISIS OF CINDYS ROCKS
VB WONDERFUL LADY VAN DE BOSMOAT
VB DOLLY JANE V. JOJAMACO'S HOF
B LOVELY SPRING VAN HET HASKERLAND
B SPRING SILVER V.H. HASKERLAND
B JOY OF SUMMERTIME'S INDY
B OF ANGELSFANTASY HEART OF GOLD
B RANGERS WISH PASSION FOR SPEED
B REAGIS SUN DANCE

Jeugdklas Teven
1U A SENSE OF PLEASURE'S XYLA
2U HOLTERHOOK MESSAGE FROM A DRUM
3U WAHNAHNISH LOOK A LIKE
4U WAHNAHNISH LOOK AT ME
U FREYJA FEHU OF ASGARD'S HOPE
U KING FIELDS GINGER ALE
U BLACK MAGIC WOMAN OF WITTON LE WEAR
U BRIGHT AS YELLOW OF WITTON LE WEAR
U YEVA YADEE V. ACTREON
U DOWN TO EARTH ROAD OF PRINCES
U ONE PRECIOUS GIRL OF STORM'S LEGACY
U BUBBLES ROOTS ON CLOUD NINE
U SEA ROSE FROM PARADISE RESIDENCE
U WESTMOON FROM PARADISE RESIDENCE
U HOT SUMMER NIGHT VD ANSJOROS
U LYTS MEARKE V.D. JABOLKESHUT
U ZIVA
U DE PASMAN HOEVE KAYLA
U EUPHEMIA RUBY'S MAY THIS BE LOVE
U BENTHE V.H.LOFARVELD
U RIVERFLOW CALM AFTER THE STORM
ZG PAREL V.'T BOVENVEEN
ZG BLESS ACHTER 'T DIJKJE
ZG JIP
ZG LIVE FOR THE GLORY V.D. FLORETTY HOF
ZG DE PASMAN HOEVE SUUS
ZG EUPHEMIA RUBY'S ONE MORNING IN MAY
ZG PLAY MOR VIVA LA VIDA
G MYN MEARKE V.D. JABOLKESHUT
NB GARDEN'S

Tussenklas Teven
1U MY SILVER SHINING STAR VH LEPKESHOF
2U MY SPARKLING STAR V.H. LEPKESHOF
3U A SENSE OF PLEASURE'S VIIVI
4U ONINJA YOCHIVER
U FRANSIE VAN BUDILIUM HOF
U ARTEMIS STABLES MEREDITH
U GJIRA
U DESTINY V/D BUUTENDIEKERS
U VALENTIJNS ROOS VAN 'T BAKKERSVELD
U SUGAR BABE OF THE BARKING VOICES
U MY WAY HOME OF HUNTERS PLEASURE
U NIGHT CALLS OF HUNTERS PLEASURE
U JUMPING VELVET JINGLE BELLS
U KING FIELDS ELO STATE OF MIND
U PRIDE
U SUNNY OF THE CHOCOLATEBOURG
U DUTCHLAB'S RUMOR HAS IT
U REAGIS STAR KISSES
U REAGIS STAR SOUND
ZG OBKE V.D. LAGE BIJSSEL
ZG DICHONEXA'S A DREAM IN THE NIGHT
ZG UNA BLUEBELL OF ROXY'S TALE
ZG ODIEPALS BELLA RAGAZZA
ZG YALENA OF THE MUSIC FOREST
ZG WONDER OF THE WOOD OF DUTCH PRINT
ZG CALL ME REVELRY OF FASKALLY'S FAUVE
G MISS ROYAL RED DIAMOND V. FOREBURGH
G CHICKENFLOWER KRYSTALS HEART

Openklas Teven
1U FAIRYWOOD'S YOU AND ME
2U LAYLA VAN 'T ABBERTBOS
3U REAGIS SKY DANCER
4U DARBYTRAILS MACE
U EXPECT PRECIOUS ROAD OF PRINCES
U CREEKWATER CHARITY
U WITHARA'S INVINCIBLE SPIRIT
U ROSE
U QUEEN RANIA OF TJIBOTA DREAMS
U BEECHCROFT YELLOW JEWEL FOR YOCHIVER
U ISABEL V. 'T BOVENVEEN
U CREEKWATER CORAL DAWN
U FLYING FOXY V/D WEEWARD
U BEROLEE COCO CHANEL
U BROOKS VALLEY'S BLACK GOLD
ZG RANGERS WISH DREAMS DO COME TRUE
ZG ONCE AGAIN FAN'T DETICA
ZG VENUS VAN 'T MEIJELICHT
ZG FOR EVER OUR JOY A STAR IS BORN YENTL
ZG COVER MY EYES SEASHELL
ZG NUNCA NOREEN V. JOJAMACO'S HOF
ZG TIKA TRAILS IMPOSSIBLE DREAM
ZG PENNY ROYAL'S FRUIT FANDANGO
G MID SUMMER DREAM OF STORM'S LEGACY

Fokkersklas Teven
1U MEMS HAR SKÔTSJE V.D.JABOLKESHUT
2U FAIRYWOOD'S LIBERTY LUNA
3U MY PRECIOUS STAR VH LEPKESHOF
4U COOLMEN'S CHIFF CHAFF
U CHERRY ROSE VD ANSJOROS
ZG RAMBLE ROSE OF WESTBROOK CASTLE
ZG BURBERRY OF DALWHINNIE

Gebruikshondenklas Teven
1U COOLMEN'S CELEBRATION
2U FAIRYTALE YOU'RE THE INSPIRATION
3U A SENSE OF PLEASURE'S VALERIE
4U EUPHEMIA NICKY'S APRIL FLOWER

Kampioensklas Teven
1U MONA LISA OF ANGEL'S HEAD
2U WATERLINE'S SELLERIA
3U MY SILVER STARSINE VH LEPKESHOF
4U RIVERFLOW A DREAM TO BELIEVE

Veteranenklas Teven
1U BRITTNEY V.D. HOOGEN BROEK
2U YELLOW ROSE OF JOE BATT'S ARM
3U INDIAN SUMMER V.D SASMIR