Neem contact met ons op

Heb je een vraag, is er iets onduidelijk of wil je meer informatie over een bepaald onderwerp? Stel je vraag rechtstreeks aan een van onze commissieleden of via het contactformulier. We streven er naar je vraag zo snel mogelijk, maar uiterlijk binnen 48 uur te beantwoorden.

Labrador Kring Nederland

KvK nummer 20161777

Bestuur

Peter Roorda, voorzitter
voorzitter@labradorkring.nl

Annet Jongenelen, secretaris
secretariaat@labradorkring.nl

Jacques van der Pijl, penningmeester
penningmeester@labradorkring.nl

Nicole van der Windt, voorzitter Fokkerij & Gezondheid
nicole@labradorkring.nl

Jacqueline Hofland-de Jonge, voorzitter JPC
jacqueline@labradorkring.nl

Carola MacKay, voorzitter Show & Evenementen
carola@labradorkring.nl

Birgit Meijer, communicatie
birgit@labradorkring.nl

Ledenadministratie

Commissie Fokkerij en Gezondheid

fokkerij@labradorkring.nl

Nicole van der Windt, voorzitter
nicole@labradorkring.nl

Debby Scholtz
debby@labradorkring.nl

Leonie Burger
leonie@labradorkring.nl

Mark ter Horst
mark@labradorkring.nl

Show & Evenementen

show@labradorkring.nl

Carola Mackay, voorzitter
Sabine van der Linden, inschrijvingen
Birgit Meijer, communicatie

Redactie

redactie@labradorkring.nl

Birgit Meijer, voorzitter
Sandra de Rooij
Imca van Dijk

Commissie Jachtproeven

Jacqueline Hofland, voorzitter
jacqueline@labradorkring.nl

Leon de Boer
leon@labradorkring.nl

Jeanet Nijhof
jeanet@labradorkring.nl

Orweja administratie
Els Venema
els@labradorkring.nl

Ellen Dekker
ellen@labradorkring.nl

Wedstrijd /Clubadministratie
Nienke van Beek
nienke@labradorkring.nl

Ondersteuning JPC
Jolanda Uyleman
Erna ter Hart

Commissieleden Noord
Margriet van der Leest
margriet@labradorkring.nl

Victorine Schokker

Commissieleden Zuid
Bert van Beem
bert@labradorkring.nl

TOP