Neem contact met ons op

Heb je een vraag, is er iets onduidelijk of wil je meer informatie over een bepaald onderwerp? Stel ons je vraag via het contactformulier. We streven er naar je vraag zo snel mogelijk, maar uiterlijk binnen 48 uur te beantwoorden.

Labrador Kring Nederland

KvK nummer 20161777

Bestuur

Peter Roorda, voorzitter
voorzitter@labradorkring.nl

Nicole van der Windt, secretaris
secretariaat@labradorkring.nl
06-24711677

Jacques van der Pijl, penningmeester
penningmeester@labradorkring.nl
06-13979712

Yvonne Bugel-Jansen, voorzitter Fokkerij & Gezondheid
yvonne@labradorkring.nl
0527-653881

Jacqueline Hofland-de Jonge, voorzitter JPC
jacqueline@labradorkring.nl
0342-473554

Birgit Bakker-Meijer, communicatie
birgit@labradorkring.nl
06-14545199

Ledenadministratie

Commissie Fokkerij en Gezondheid

Yvonne Bugel-Jansen, voorzitter
yvonne@labradorkring.nl
0527-653881

Sabine van der Linden
sabine@labradorkring.nl

Leonie Burger
leonie@labradorkring.nl

Anouschka de Jager
anouschka@labradorkring.nl

Commissie Kampioenschapsclubmatch

Coördinatie: Birgit Bakker-Meijer
kcm@labradorkring.nl

Inschrijvingen: Sabine van der Linden
inschrijvingkcm@labradorkring.nl

Print- en drukwerk: Janneke van Krieken
jannekevankrieken@hotmail.com

Clubshowcommissie

Nelleke Nijkamp
nelleke@labradorkring.nl

Yvonne Bugel-Jansen
yvonne@labradorkring.nl

Pim Candel
pim@labradorkring.nl

Sabine van der Linden
sabine@labradorkring.nl

Redactie Jaarmagazine

Birgit Bakker-Meijer
birgit@labradorkring.nl

Henk Klein
Henkklein49@gmail.com

Commissie Jachtproeven

Jacqueline Hofland
jacqueline@labradorkring.nl
0342-473554 / 06-21214730

Jeanet Nijhof
jeanet@labradorkring.nl
Tel. 06-26804480

Orweja administratie
Els Venema
elsvenema@kpnmail.nl
06-28630870

Ellen Dekker
ellen@labradorkring.nl

Clubadministratie
Nienke van Beek
jpc.nienke@labradorkring.nl
0227-581658

Ondersteuning JPC
Pieter Hoogendoorn
pieter@labradorkring.nl

Erna ter Hart
hartter@upcmail.nl

Commissieleden Noord
Margriet van der Leest
frisianvillage@outlook.nl
0517-231251 / 06-49000989

Victorine Schokker
victorineschokker@hotmail.com
06-48258224

Geertje Grijpstra
g.grijpstra@home.nl
06-44614149

Rob Kroes
robkroes@hotmail.com
Tel. 06-54747108

Commissieleden Zuid
Bert van Beem
bertvanbeem49@gmail.com

Materiaalman
Erwin de Rooij
erwin@labradorkring.nl

TOP