Neem contact met ons op

Heb je een vraag, is er iets onduidelijk of wil je meer informatie over een bepaald onderwerp? Stel ons je vraag via het contactformulier. We streven er naar je vraag zo snel mogelijk, maar uiterlijk binnen 48 uur te beantwoorden.

Labrador Kring Nederland

KvK nummer 20161777

Bestuur

Peter Roorda, voorzitter
voorzitter@labradorkring.nl

Annet Jongenelen, secretaris
secretariaat@labradorkring.nl

Jacques van der Pijl, penningmeester
penningmeester@labradorkring.nl
Tel. 06-13979712

Nicole van der Windt, voorzitter Fokkerij & Gezondheid
nicole@labradorkring.nl
Tel. 06-24711677

Jacqueline Hofland-de Jonge, voorzitter JPC
jacqueline@labradorkring.nl
Tel. 0342-473554 / 06-21214730

Carola MacKay, voorzitter Show & Evenementen
carola@labradorkring.nl
Tel. 06-40766993

Birgit Meijer, communicatie
birgit@labradorkring.nl
Tel. 06-14545199

Ledenadministratie

Commissie Fokkerij en Gezondheid

fokkerij@labradorkring.nl

Nicole van der Windt, voorzitter
nicole@labradorkring.nl

Debby Scholtz
debby@labradorkring.nl

Leonie Burger
leonie@labradorkring.nl

Mark ter Horst
mark@labradorkring.nl

Show & Evenementen

show@labradorkring.nl

Carola Mackay, voorzitter
Sabine van der Linden, inschrijvingen
Birgit Meijer, communicatie

Redactie

redactie@labradorkring.nl

Birgit Meijer, voorzitter
Sandra de Rooij
Imca van Dijk

Commissie Jachtproeven

Jacqueline Hofland, voorzitter
jacqueline@labradorkring.nl
Tel. 0342-473554 / 06-21214730

Jeanet Nijhof
jeanet@labradorkring.nl
Tel. 06-26804480

Orweja administratie
Els Venema
els@labradorkring.nl
Tel. 06-28630870

Ellen Dekker
ellen@labradorkring.nl

Wedstrijd /Clubadministratie
Nienke van Beek
nienke@labradorkring.nl
Tel. 0227-581658

Ondersteuning JPC
Jolanda Uyleman
Erna ter Hart
Tel. 06 – 34545232

Commissieleden Noord
Margriet van der Leest
Tel. 0517-231251 / 06-49000989
margriet@labradorkring.nl

Victorine Schokker
Tel. 06-48258224

Commissieleden Zuid
Bert van Beem
bert@labradorkring.nl

TOP