JACHT

Even voorstellen, de JPC!

Jacqueline Hofland

Voorzitter

Tel. 0342 473554/06 21214730 jacqueline@labradorkring.nl

Nienke van Beek

Wedstrijd-/Clubadministratie

Tel. 0227 - 581658 nienke@labradorkring.nl

Marian van der Pijl

Wedstrijd-/Clubadministratie

Tel. 06 3078 0296 marian@labradorkring.nl

Els Venema

Wedstrijd-/Orweja administratie

Tel. 06 - 28630870
els@labradorkring.nl

Ellen Dekker

Wedstrijd-/Orweja administratie

ellen@labradorkring.nl

Margriet van der Leest

Commissielid Noord

Tel. 0517 - 231251 / 06 - 49000989 margriet@labradorkring.nl

Victorine Schokker

Commissielid Noord

Tel. 06 - 48258224

Bert van Beem

Commissielid Zuid

bert@labradorkring.nl

Jeanet Nijhof

Algemeen

Tel. 06-26804480 jeanet@labradorkring.nl

Erwin de Rooij

Materiaalman

Tel. 06 27438071 erwin@labradorkring.nl

Pieter Hoogendoorn

Ondersteuning JPC

Tel. 06 50644565 pieter@labradorkring.nl

Erna ter Hart

Ondersteuning JPC

Tel. 06 34545232

UITGELICHT!

UITLEG PROEVEN

JACHTREGLEMENT

Jachtwedstrijden 2021

Onder voorbehoud staan op de agenda voor  2021:

  • 28 februari, Meervoudige Apporteerproef in Heerle (geannuleerd)
  • 27 maart, Working Test B2-A in Wierden (geannuleerd)
  • 3 april, Working Test C-B1 in Zeewolde (geannuleerd)
  • 10 april, Orweja Working Test in Heerle (geannuleerd)
  • 17 april, Club Diplomadag in Putten (geannuleerd)
  • 8 mei Mocktrial in Kropswolde (geannuleerd)
  • 9 mei Orweja Working Test in Kropswolde (geannuleerd)
  • 10 juli Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • 12 juli Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • juli/augustus veldwedstrijd in Ospel en Flevopolder
  • 21 augustus Meervoudige Apporteerproef in Biddinghuizen
  • 23 augustus Meervoudige Apporteerproef in Biddinghuizen
  • 16 oktober Meervoudige Apporteerproef in Heerle
  • 18 oktober Meervoudige Apporteerproef in Heerle
  • 13 november LKN Jachttrofee

Zodra er aanvullende informatie beschikbaar is over (een van) deze activiteiten melden we dit hier op onze website, in de digitale nieuwsbrief en op onze Facebookpagina.

LAATSTE NIEUWS VAN DE JPC

Read more +23 augustus 2021 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht, LKN Algemeen

Uitslag MAP 23 augustus 2021

Vandaag werd er weer een MAP gehouden in Biddinghuizen. De uitslag vind je hieronder! Van harte gefeliciteerd aan alle winnaars van vandaag! 1e A Virginia’s Lean Pepper, Eleen Born 572 punten 2e A Go on Grumpy The Second off April, Aldo Winkels 565 punten 3e A Jodi Le Timbre d’or, Kees de Wilde 551 punten
Uitslag MAP 21-8Read more +21 augustus 2021 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht, LKN Algemeen

Uitslag MAP 21 augustus 2021

Vandaag werd in Biddinghuizen de Meervoudige Apporteerproef gehouden voor de A en B klasse. Het was een geslaagde dag met mooi weer! Hieronder de uitslag: 1e A Claire v.d. Waterlandspolder, Desiree Goossen 572 punten 2e  A Holland’s Blanch of Upperclaws, Dirk van Overbeek 541 punten 3e A Cerbel in a Flash, Stefanie Romijn 513 punten
Read more +12 juli 2021 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht

Uitslag SJP Putten 12 juli 2021

Uitslag SJP LKN 12 juli 1e C met 43 punten Elza’s Memory Henter Olaf van Brenda Egberts 2e C met 37 punten  A girl named Doetse of hunting Ila van Emile Zomer 1e B met 79 punten Bonne de de mon Parrain Right Valuta van Jolanda Boxem 2e B met 77 punten Jace Hot Summer
TOP