JACHT

Even voorstellen, de JPC!

Jacqueline Hofland

Voorzitter

Tel. 0342 473554/06 21214730 jacqueline@labradorkring.nl

Nienke van Beek

Wedstrijd-/Clubadministratie

Tel. 0227 - 581658 nienke@labradorkring.nl

Marian van der Pijl

Wedstrijd-/Clubadministratie

Tel. 06 3078 0296 marian@labradorkring.nl

Els Venema

Wedstrijd-/Orweja administratie

Tel. 06 - 28630870 els@labradorkring.nl

Ellen Dekker

Wedstrijd-/Orweja administratie

ellen@labradorkring.nl

Margriet van der Leest

Commissielid Noord

Tel. 0517 - 231251 / 06 - 49000989

Victorine Schokker

Commissielid Noord

Tel. 06 - 48258224

Bert van Beem

Commissielid Zuid

bert@labradorkring.nl

Jeanet Nijhof

Algemeen

Tel. 06-26804480 jeanet@labradorkring.nl

Erwin de Rooij

Materiaalman

Tel. 06 27438071 erwin@labradorkring.nl

Pieter Hoogendoorn

Ondersteuning JPC

Tel. 06 50644565 pieter@labradorkring.nl

Erna ter Hart

Ondersteuning JPC

Tel. 06 34545232
hartter@upcmail.nl

UITGELICHT!

UITLEG PROEVEN

JACHTREGLEMENT

Jachtwedstrijden 2021

Onder voorbehoud staan op de agenda voor  2021:

  • 28 februari, Meervoudige Apporteerproef in Heerle
  • 27 maart, Working Test B2-A in Wierden
  • 3 april, Working Test C-B1 in Zeewolde
  • 10 april, Orweja Working Test in Heerle
  • 17 april, Club Diplomadag in Putten
  • 8 mei Mocktrial in Kropswolde
  • 9 mei Orweja Working Test in Kropswolde
  • 10 juli Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • 12 juli Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • juli/augustus veldwedstrijd in Ospel en Flevopolder
  • 21 augustus Meervoudige Apporteerproef in Zeewolde
  • 23 augustus Meervoudige Apporteerproef in Zeewolde
  • 16 oktober Meervoudige Apporteerproef in Heerle
  • 18 oktober Meervoudige Apporteerproef in Heerle
  • 13 november LKN Jachttrofee

Zodra er aanvullende informatie beschikbaar is over (een van) deze activiteiten melden we dit hier op onze website, in de digitale nieuwsbrief en op onze Facebookpagina.

LAATSTE NIEUWS VAN DE JPC

Read more +08 september 2020 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht, LKN Algemeen

Uitslag Club Diploma Dagen Putten

Op 5 en 7 september organiseerde de JPC weer 2 geslaagde Club Diploma Dagen (CDD) op het mooie terrein in Putten. Dank aan allen die deze dagen mogelijk hebben gemaakt en felicitaties aan alle prijswinnaars! Hieronder de uitslag van beide dagen: Recap Putten 5 september 2020 Recap Putten 7 september 2020  
Read more +03 september 2020 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht, LKN Algemeen

Terugblik en foto’s SJP Putten

We kijken terug op 2 mooie jachtproefdagen in Putten op 15 en 17 augustus jl. Met man en macht is gewerkt om er, volledig Corona-proof, 2 gezellige dagen van te maken. En dat is gelukt zoals blijkt uit de enthousiaste reacties en leuke bedankjes en complimenten die we tijdens en na afloop van de deelnemers,
Read more +17 augustus 2020 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht, LKN Algemeen

Recap SJP Putten 17-8

Vandaag organiseerde de JPC opnieuw een SJP in Putten waarbij er 5 C, 14 B en 6 A-diploma’s werden uitgereikt. Hieronder vind je de recapitulatiestaat. Recap SJP Putten 17 augustus 2020
TOP