JACHT

Even voorstellen, de JPC!

Jacqueline Hofland

Voorzitter

jacqueline@labradorkring.nl

Leon de Boer

Algemeen

leon@labradorkring.nl

Jeanet Nijhof

Algemeen

jeanet@labradorkring.nl

Nienke van Beek

Wedstrijd-/Clubadministratie

nienke@labradorkring.nl

Els Venema

Wedstrijd-/Orweja administratie

els@labradorkring.nl

Ellen Dekker

Wedstrijd-/Orweja administratie

ellen@labradorkring.nl

Erna ter Hart

Ondersteuning JPC

Margriet van der Leest

Commissielid Noord

margriet@labradorkring.nl

Victorine Schokker

Commissielid Noord

Bert van Beem

Commissielid Zuid

bert@labradorkring.nl

UITGELICHT!

UITLEG PROEVEN

JACHTREGLEMENT

Jachtwedstrijden 2023

Onder voorbehoud staat op de agenda voor  2023:

  • 15 januari OWT Presentatie door Henk Slijkhuis in Lochem
  • 11 februari OWT Presentatie door Henk Slijkhuis in Lochem
  • 4 maart Koppelwedstrijd A / B in Putten
  • 26 maart Working Test C-B1 in Lageveld Wierden
  • 29 april Clubdiplomadag in Putten
  • 20 mei Orweja Working Test in Kropswolde
  • 21 mei Working Test B2 en A in Kropswolde
  • 17 juni Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • 19 juni Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • juli/augustus veldwedstrijd in Ospel en/of Flevopolder
  • 16 september Meervoudige Apporteerproef in Dieren
  • 14 oktober Meervoudige Apporteerproef in Heerle
  • 18 november LKN Jachttrofee

Zodra er aanvullende informatie beschikbaar is over (een van) deze activiteiten melden we dit hier op onze website, in de digitale nieuwsbrief en op onze Facebookpagina.

LAATSTE NIEUWS VAN DE JPC

Read more +15 januari 2023 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht, LKN Algemeen

Champions Trophy 2023

Als eerste wedstrijd dit jaar staat op 25 februari weer de Champions Trophy op het programma. Samen met de Chesapeake Bay Retriever Club zijn wij net als vorig jaar de organisator van deze wedstrijd waar alleen de beste retrievers van het afgelopen seizoen aan mee mogen doen. Wie kunnen er meedoen aan de CT? De
15 oktober 2022 By Birgit Bakker-Meijer in Fokkerij, Jacht, LKN Algemeen, Show

LKN Nieuwsbericht oktober 2022

Lees hier het LKN Nieuwsbericht van oktober 2022
Read more +26 juli 2022 By Birgit Bakker-Meijer in Fokkerij, Jacht, LKN Algemeen, Show

LKN Nieuwsbericht juli 2022

Lees hier het laatste nieuws over de werkzaamheden en activiteiten van de LKN!
TOP