JACHT

Even voorstellen, de JPC!

Jacqueline Hofland

Voorzitter

Tel. 0342 473554/06 21214730 jacqueline@labradorkring.nl

Jeanet Nijhof

Algemeen

Tel. 06-26804480 jeanet@labradorkring.nl

Leon de Boer

Algemeen

leon@labradorkring.nl

Nienke van Beek

Wedstrijd-/Clubadministratie

Tel. 0227 - 581658 nienke@labradorkring.nl

Els Venema

Wedstrijd-/Orweja administratie

Tel. 06 - 28630870
els@labradorkring.nl

Ellen Dekker

Wedstrijd-/Orweja administratie

ellen@labradorkring.nl

Erna ter Hart

Ondersteuning JPC

Tel. 06 34545232

Margriet van der Leest

Commissielid Noord

Tel. 0517 - 231251 / 06 - 49000989 margriet@labradorkring.nl

Victorine Schokker

Commissielid Noord

Tel. 06 - 48258224

Bert van Beem

Commissielid Zuid

bert@labradorkring.nl

UITGELICHT!

UITLEG PROEVEN

JACHTREGLEMENT

Jachtwedstrijden 2022

Onder voorbehoud staan op de agenda voor  2022:

  • 20 februari Workshop Veldwedstrijd in Hank
  • 26 februari Champions Trophy in Biddinghuizen
  • 2 april Working Test C-B1 in Putten (inschrijven vanaf 10-1, 19.00 uur)
  • 3 april Working Test B2-A in Wierden (inschrijven vanaf 10-1, 19.00 uur)
  • 30 april Club Diploma Dag in Putten (inschrijven vanaf 30-1, 19.00 uur)
  • 14 mei Mocktrial in Kropswolde (inschrijven vanaf 14-2, 19.00 uur)
  • 15 mei OWT in Kropswolde
  • 2 juli Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • 3 juli Workshop Veldwedstrijd in Markelo (inschrijven vanaf 19 april, 19.00 uur)
  • 4 juli Standaard Jachthonden Proef in Putten
  • juli/augustus veldwedstrijd in Ospel en/of Flevopolder
  • 20 augustus Meervoudige Apporteerproef in Biddinghuizen
  • 15 oktober Meervoudige Apporteerproef in Heerle
  • 19 november LKN Jachttrofee

Zodra er aanvullende informatie beschikbaar is over (een van) deze activiteiten melden we dit hier op onze website, in de digitale nieuwsbrief en op onze Facebookpagina.

LAATSTE NIEUWS VAN DE JPC

Read more +26 juli 2022 By Birgit Bakker-Meijer in Fokkerij, Jacht, LKN Algemeen, Show

LKN Nieuwsbericht juli 2022

Lees hier het laatste nieuws over de werkzaamheden en activiteiten van de LKN!
LKN Nieuwsbericht april 2022Read more +01 mei 2022 By Birgit Bakker-Meijer in Fokkerij, Jacht, LKN Algemeen, Show

LKN Nieuwsbericht april 2022

Lees hier het laatste nieuws van de LKN!
Read more +13 november 2021 By Birgit Bakker-Meijer in Jacht, LKN Algemeen

Uitslag LKN Jachttrofee 2021

Vandaag vond in Borculo de afsluitende wedstrijd van het LKN jachtseizoen plaats; de LKN Jachttrofee. Gelukkig nog net voordat de nieuwe corona maatregelen roet in het eten zouden gooien. De dag begon wat minder qua weer, maar in Borculo aangekomen was het droog. De sfeer onder de deelnemers was goed. Er zijn veel certificaten uitgereikt
TOP