FOKKERIJ

Welkom bij de commissie Fokkerij & Gezondheid!

Yvonne Bugel-Janssen

Voorzitter

Tel. 0527-653881
yvonne@labradorkring.nl

Drs J.W. Verhaag

Extern adviseur gezondheid

Sabine van der Linden

Commissielid

06-11156672
sabine@labradorkring.nl

  • Beheer (controle en plaatsing) dek- en geboorteberichten website
  • Beheer (controle en plaatsing) dekreuenlijst
  • Onderhoud website betreffende Fokkerij en Gezondheid
  • Algemene ICT werkzaamheden

Anouschka de Jager

Commissielid


anouschka@labradorkring.nl

  • Secretariële ondersteuning
  • Verzorging puppypakketten

Nelleke Nijkamp

Commissielid

06-22119017
nelleke@labradorkring.nl

  • Fokkers en pupkopers informeren en hun vragen beantwoorden
  • Beheer gezondheidsuitslagen, ziekte- en overlijdensmeldingen
  • Algemene Commissie werkzaamheden

Debby Scholtz

Commissielid


debby@labradorkring.nl

Leonie Burger

Commissielid

0412-648682
leonie@labradorkring.nl

  • Fokkers en pupkopers informeren en hun vragen beantwoorden
  • Algemene Commissie werkzaamheden

Pim Candel

Commissielid


pim@labradorkring.nl

IN DE SPOTLIGHTS!

DEKREUENLIJST

VERENIGINGS- FOKREGLEMENT

GEBOORTEBERICHTEN

FORMULIEREN

AANMELDEN DEKREUENLIJST

FORMULIER DEKBERICHT

FORMULIER GEBOORTEBERICHT

AANVRAAG PUPPYPAKKET

KLACHTENFORMULIER

MELDING ZIEKTE/OVERLIJDEN

LAATSTE NIEUWS OVER FOKKERIJ & GEZONDHEID

Read more +06 februari 2020 By Admin Labrador Kring Nederland in Fokkerij, Jacht, LKN Algemeen, Show

De ALV, jij komt toch ook?

Volgende week zaterdag is onze jaarlijkse Algemene Ledenvergadering! Oké, niet ons meest aansprekende evenement maar wel iets dat erbij hoort als je lid bent van onze vereniging en je stem wilt laten horen! En met de borrel na afloop bovendien ook nog eens heel gezellig! Graag dus tot de 15e om 14.00 uur bij Restaurant
Read more +06 januari 2020 By Admin Labrador Kring Nederland in Fokkerij, Jacht, LKN Algemeen, Show

Er is er 1 jarig, hoera hoera!

Dit jaar bestaat Labrador Kring Nederland (LKN) alweer 10 jaar en wie jarig is trakteert! De komende dagen valt daarom bij al onze leden een cadeautje op de deurmat. Deze jubileum verjaardagskalender is samengesteld en gemaakt door leden van de LKN en zowel de fotografen als de ‘fotomodellen’ zijn lid van onze vereniging. Met recht
Read more +30 december 2019 By Admin Labrador Kring Nederland in Fokkerij, LKN Algemeen

LKN Puppypakket gewild onder fokkers

Ook in 2019 hebben we onze fokkers de gelegenheid geboden om voor hun pupkopers van maximaal 3 nesten, het LKN puppypakket aan te vragen. Dat het goed gevulde pakket gewild is blijkt wel uit het feit dat de Commissie Fokkerij & Gezondheid afgelopen jaar maar liefst 395 pakketten heeft ingepakt en verstuurd. Het LKN puppypakket
TOP